Vylepšení fotografií

Zdarma dokážeme upravit Vaší fotografii, aby vypadala co nejlépe, i když není zrovna dokonalá. Neupravujeme fotky automatem nebo nástrojem v online ediutoru. Upravujeme je ručně grafikem, protože tím docílíme nejlepšího výsledku. Automat nikdy nebude lepší než úprava v profesionálním programu na kalibrovaném monitoru. A protože doma také nemáte kalibrovaný monitor či mobil, tak ani úprava Vámi provedená by nemusela vést k zlepšení kvality fotografie.

Pokud budete chtít, tak Vám upravenou fotografii pošleme před vytištěním ke schválení (připište ale prosím tento Váš požadavek do objednávky - do políčka v košíku pro poznámku k objednávce).

Níže můžete nalézt příklady úprav fotografií. Pokud si přejete jinou úpravu než jsou v nabídce, tak je to po dohodě možné. Můžeme provést například i jednoduchou retuš.

 

ČERNOBÍLÉ FOTO

černobílý fotoobrazčernobílý obraz online zaškrtnutá úprava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po převodu fotografie do černobíla upravíme také její jas a kontrast, aby obsahovala dostatek stínů i jasných míst a nepůsobila přiliš šedě.

 

VYLEPŠENÍ KONTRASTU

vylepšený kontrast fotografievylepšený kontrast obrazu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úpravy kontrastu provádíme s ohledem ke konkrétnímu snímku. Někdy je potřeba foto zesvětlit, někdy se upravuje jas i kontrast.

 

ODSTRANĚNÍ BAREVNÉHO NÁDECHU

odstraněný barevný nádech obrazu online zvolená úprava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud je foto zbarvené do určitého odstínu, tak barevný nádech můžeme potlačit nebo zcela odstranit. Na příkladu je potlačen zelený nádech způsobený umělým osvětlením.

 

ODSTRANĚNÍ ČERVENÝCH OČÍ

retuš červených očí obrazu online zvolená úprava

Dokážeme odstranit červeně zabarvené oči většinou způsobené bleskem fotoaparátu. Kromě zabarvení dokreslíme i případné bílé zorničky.